Aşk-İlişkiler Evlilik

Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Olmalı Nelere Dikkat Edilmelidir.

Bekarlığa Veda Partisi Nedir ve Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Olmalı Nelere Dikkat Edilmelidir.

Artık günümzde gelin olsun damat olsun bekarlıga veda partisi düzenlemeye başladılar eğer sizlerinde böyle bir düşünceniz var ise arkadaşlarınız ve yakın cevreniz ile mükemmel bir veda partisi düzenliyebilir arkadaşlarınızla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Egerki planınız da bu geceyi evde geçirmekse ancak partiye katılım tah­min ettiğinizden daha fazla olacaksa ve eviniz bunun için yeter­li büyüklükte değilse, yakın bir arkadaşınızın evini tercih edebi­lirsiniz. Dışanda bir mekan organize edebilir ya da bu gece için özel bir mekanı kapatabilirsiniz. Aslında bu daha makul bir çö­züm çünkü bu partide sınır olmayacak!

Dışanda olacaksanız, müzikli bir yeri tercih edin. Evde ise eğ­lenceyi yönlendirmek sizin elinizde… Oyunlar, filmler, hediye­ler. müzik ve dans Müstakbel eşinize partinin nerede olacağı ve detayları ile ilgili ipucu vermeyin buna elinizden gelen özeni gösteriniz.

Partiyi dışanda yapacaksınız sorun yok, mekanı ayarlar­ken gelen kişi sayısına göre belli bir mönü fiyatına anlaşabilirsi­niz. Ama eğer partiyi evde yapacaksınız, belli noktaları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Partiye kaç kişi katılacak, ha­zırlıklara ne kadar vakit ayırmalısınız ve dışandan destek almak mısınız? Pizzacı. bir catering firması ve eksiksiz bir liste! Organize olursanız her şey yolunda gider; panik yapmayın… En kötü durumda anne desteğinin yanınızda olduğunu aklınızdan çıkartmayın…

Dikkat:Bekarlığa Veda Partisi düzenleme işini düğün arefesine getirmeyin minumum 1 ay önceden yapın ve aradan çıkartın düğün günü yaklaştıkca bu hemsize hemi cevrenize oldukca fazla yük olacak düzenlerken ve partide isdediğiniz gibi eğlenmeniz mümkün olmayacaktır.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı