Aşk-İlişkiler Evlilik

Düğün Günü Öncesi Planları

Düğün Günü Öncesi Planlar ve Yapılacaklar

Düğün Günü Öncesi Planlar ve Yapılacaklar

Düğün öncesi ve düğün günü planlı olmak ve yakınlarınız arasında görev dağılımı yapmak düğün gününde İşlerinizin tıkır tıkır ilerlemesini sağlar.

Egerki önceden önemli hazırlıklar planlar yapmadısanız kendinizi bir karmaşa ve stres yumağının içerisinde bulabilirsiniz.

Bu yüzden baktınız karışıklık olma ihtimali var ve durumunuzda iyi bir organizasyon firmasından profosyonel destek alabilir işlerini düğün günde bir aksaklık olmadan tam isdediğiniz gibi gitmesini sağlayabilirsiniz.Burda dikkat etmeniz gerek ise  organizasyon firması hakkında bilmeniz gerekenler  organizasyon firmasının iş tecrübesi tanınmışlıgı vb. önemlidir.

Düğün günü stersli olmak istemiyorsanız stresinizi kaygılarınızı bir nebze olsun azaltabilecek önerilerimize kulak verebilirsiniz….

Düğün günü ilk olarak kullanacağınız malzemelerinizi önceden hazırlayabilirsiniz örneğin rujunuzu ayakkabınızı…

Saç bakınınızı önceden ayarlayın.

Kahvaltı için mutlaka kendinize zaman ayırın bu gecekten önemli kahvaltı yapmayı o gün ihmal etmeyin…

Hazırlannığınız adanın bir yerine, bir zaman çizelgesini asınki siz hazırlanırken herkes görebilsin. Böylece hem çevrenizdekilerin soru bombardınıdan kurtulmuş, hem hem planlı İlerle­yeceğinizi garanti etmiş olursunuz.

Birinin sürekli saate baktığından emin olun. Zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız  bir an beklemek için saatleriniz varken, biran bakmışsın gitme zamanı gelmiştir, Bu yüzden sakın bu tuzağa düş­meyin…

Geliliğinizi giymek için mutlaka yeterli zamanı ayarlayın araya sıkıştırmayın…Zira gelinlik giyim gelinlik belkide o günün en önemli bir kaç olayından birisi sayılabilir.

Fotoğraf çekimi için enaz iki saat zaman ayırmalısınız. Böylece olabildiği kadar çok fotoğraf çektirebilirsiniz ve beğenmediklerinizi rahatça eleyebilirsiniz. Aynce bu  güne ait unutulmaz kerelerde yer alacak kişilerin geç kalma ihtimalin de kontrol altına almış olursunuz.İsterseniz yeterli zamanı ayarlayabilirseniz çektirmiş oldugunuz fotografları sosyal medya facebook instagram vb. gibi sosyal medya hesablarınızda sevdiklerinizlede paylaşabilirsiniz.

Hazırlıklarınız ile düğünün yapılacağı mekana gitme zama­nı arasındaki süreyi iyi ayarlamalısınız, örneğin düğününüz cu­ma veya cumartesi günlerinden birine denk geliyorsa, trafik et­kenini de göz önünde bulundurmalısınız. Düğün salonuna erken gitmek, trafikte sıkışmaktan ve saate bakıp dakikaları saymaktan dah.ı iyidir. Düğünün yapılacağı mekâna erken varmak sizi heyecanlandırabllir, Ancak nikah memurunun, gün içinde katılmak zorunda olduğu nikahlarıda göz önünde bulundurun.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı