Aşk-İlişkiler Evlilik
Trend

Düğünden Önce Sıradışı Öneriler

Düğünden Önce Sıradışı Öneriler

İşte Düğünden Önce Yapabileceginiz Bazı Çılğın Fikirler

Artık karşıklı olarak evlenmeye kara verdiniz düğün günü hazırlıklara vb. başladınız düğünden önce bazı farklı çılgın şeyler yapmayı düşünürseniz işte sizlere birkaç ipucu…

Müthiş bir parti düzenleyip eğer maddi durumunuz el verirse, bir limuzin kiralayıp par­tiye katılacak herkesi kendi evinden almak da bu geceyi hem si­zin hem de arkadaşlarınız için unutulmaz kılacaktır.

Bekarlığa veda partilerinde en yeni trend SPA otellerinin birinde dingin bir hafta sonu geçirmek… Rahatlatıcı masajlar, yüz bakımı, manikür, pedikür, sauna, hamam… Böyfecse düğün öncesinde stres atmış ve aynı zamanda arkadaşlarınızla bağlarıızı daha da kuvvetlendirmiş olursunuz.

Eğer partinizi evde yapmaya karar  verirseniz, geceyi falcı yada astrolog çağırarak renklendirebilirsiniz.

Geceye en sevdiğiniz restoranda keyifli bir yemekle başlayıp ardından dansın ve bu son özgürlük gecesinin tadını çıkartacağınız bir gece kulübüne gidebilirsinz.

Tüm gününüzü futbola ayırabilirsiniz.Arkadaşlarınızla topluca maça gidebilirsiniz yada biralarınızı alıp evde televziyon karşısında maç seyredip sabahlara kadar yorum yapabilirsiniz.

İlğiniz varsa golf turnuvası düznenleyebilir.Kapsamlı bir bisikilet turu  organize edebilir veya kampa çıkıp güzelce vakit geçirebilir,ateş erafında şarkılar söyleyeyip keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

En sevdiğiniz bara gidip en sevdiğiniz müzik eşliğinde doyasıya eğlenebilirsiniz.Evde sevdiğiniz yakın arkadaşlarınızla poker partisi düzenleyenisiniz.
Mevsim şartlarına göre arkadaşlarınızla bir haftasonu kacmağı yapabilirsiniz.Kış aylan için dağ evi, yaz aylarr içinse deniz kenarı ideal mekanlardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı