Kültür-Sanat

İstanbul Modern

İstanbul Modern

Türkiye’nin ilk özel müzesi olarak 2004 yılında kurulan İstanbul Modern Türkiye ve dünyadan moderen ve çagdas sanat eserlerini sanat severlerle buluşturuyor.

İstanbul Boğazı kıyısında, Karaköy’de 8.000 metrekarelik alana kurulu İstanbul Modem, geçmişte açtığı onlarca sergi bir yana bugün dört farklı sergiye ev sahipliği yapıyor.

Müzede ziyaretçilerini büyüleyen sergiler  2016 yılına ait “Sanatçı ve Zamanı” 31 Aralık’a; “Yok Olmadan” 5 Haziran’a; “Geç Olmadan Eve Dön” 26 Haziran “a ve “Habitat” buayın 22’sine dek ziyaret edilebiliyor.İstanbul Modern her sene çeşitili etkinliklerle siz sziyaretcilerinizi bekliyor İstanbul Modern de herse birbirinden değişik ve güzel ve farklı sanat eseri burda sergileniyor.Birçok eğitim programı ve atölye düzenleyen müze, hafta sonu aile ve çocuk atölyeleri de gerçekleştiriyor. İstanbul Modern’de sergilenen birbirinden değerli eserlerin arasından 109 sanatçının 193 çalışmasını içeren “Sanatçı ve Zamanı” isimli sergiden eserler sizlerin ziyaretnizi bekliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı